KONST / Litografier / Litografi 6903605
*
nr 690 3605
Ola Billgren
(1940-2001), Sverige
Litografi, Ola Billgren (1940-2001), -69, 41x49
Ola Billgren, svensk målare född i Köpenhamn 1940, död i Malmö 2001.
Följerätt
Utrop:
1.000 kr
Såld:
950 kr
Sista tid för bud online:
måndag 4 april 2011
kl 17:20:05
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
3/4 23:32:32
1
700 kr
4/4 16:41:46
2
Vinnande bud
4/4 17:01:31
3
800 kr
4/4 17:01:49
3
900 kr
- Konstnär/Designer
Ola Billgren
Ola Billgren, svensk målare född i Köpenhamn 1940, död i Malmö 2001.
Läs mer om Ola Billgren
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: grafik litografi litografier ola billgren svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
4019 Färglitografi
Ola Billgren (1940-2001), Sverige. Signerad, numre..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 19:27
*
Ola Billgren
Ola Billgren, svensk målare född i Köpenhamn 1940, död i Malmö 2001.
Läs mer om Ola Billgren
nr 690 3605
Ola Billgren
(1940-2001), Sverige
Litografi, Ola Billgren (1940-2001), -69, 41x49
Ola Billgren, svensk målare född i Köpenhamn 1940, död i Malmö 2001.
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 1.000 kr |
Såld: | 950 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 4 april 2011 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
3/4 23:32:32 | 1 | 700 kr |
4/4 16:41:46 | 2 | Vinnande bud |
4/4 17:01:31 | 3 | 800 kr |
4/4 17:01:49 | 3 | 900 kr |
- Konstnär/Designer
Ola Billgren
Ola Billgren, svensk mÃ¥lare född i Köpenhamn 1940, död i Malmö 2001.Läs mer om Ola Billgren
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: grafik litografi litografier ola billgren svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
4019 Färglitografi
Ola Billgren (1940-2001), Sverige. Signerad, numre..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 19:27